REGULAMIN OŚRODKA WYPOCZYNKOWEGO „GŁĘBOKIE 4” 

 

1. Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 w dniu przyjazdu do godziny 12:00 w dniu wyjazdu. 

2. Goście przybywający do Ośrodka meldowani są w dniu przyjazdu na podstawie ważnego dokumentu tożsamości. Podczas meldowania Gość zobowiązany jest do uregulowania dopłaty do pełnej ceny za cały pobyt. W przypadku odwołania rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi. 

3. Uiszczenie opłaty za pobyt jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. 

4. Przy zameldowaniu Gość otrzymuje klucze do wynajmowanego domku, które należy zwrócić w dniu wyjazdu w recepcji lub osobie do tego upoważnionej. W przypadku zniszczenia lub zgubienia kluczy pobierana będzie opłata w wysokości 50,- PLN (koszt wymiany zamka). 

5. W przypadku skrócenia pobytu przez Gości opłata za niewykorzystane noclegi nie podlega zwrotowi. 
6. Od godziny 22:00 do godziny 6:00 dnia następnego na terenie Ośrodka obowiązuje cisza nocna, której należy przestrzegać. 

7. Zabrania się bez uprzedniej zgody właścicieli ośrodka przyjmować w domku na nocleg lub pobyt dzienny dodatkowych osób traktując ich jako swoich Gości. 

8. W każdym domku istnieje możliwość dokwaterowania dodatkowej 1 osoby. Cena dostawki wynosi  25,- PLN za 1 dobę. 

9. Pobyt dzieci i młodzieży do lat 18 w Ośrodku dozwolony jest wyłącznie pod opieką osób dorosłych. Dzieci bawiące się na terenie ośrodka powinny pozostawać cały czas pod opieką osób dorosłych. W razie jakiegokolwiek nieszczęśliwego zdarzenia z udziałem dziecka pozostawionego bez opieki, odpowiedzialność ponoszą wyłącznie rodzice i opiekunowie. 

10. W ośrodku akceptowane są zwierzęta domowe. Za pobyt zwierząt pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 10,- PLN za 1 dobę. Dopuszcza się pobyty maksymalnie 2 zwierzaków. Właściciel zobowiązany jest do sprzątania nieczystości po swoim pupilu oraz posiadania aktualnej książeczki szczepień. 

11. Gość zobowiązuje się do używania pomieszczeń i wyposażenia na terenie całego Ośrodka zgodnie z ich przeznaczeniem oraz zachowania bezpieczeństwa w rozumieniu przepisów BHP i P-POŻ. 

12. We wszystkich pomieszczeniach na terenie Ośrodka obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. 

13. Rozpalanie ogniska dozwolone tylko w miejscach do tego wyznaczonych po uprzedniej zgodzie pracowników Ośrodka. 

14. Na terenie Ośrodka zabrania się organizowania hucznych przyjęć bez uprzedniej zgody i wiedzy właścicieli, a także zaśmiecania i zakłócania porządku. 

15. Właściciele zastrzegają sobie prawo do natychmiastowego wymeldowania osób nadużywających alkoholu, zachowujących się agresywnie bądź będących pod wpływem środków odurzających. 

16. W trakcie pobytu Goście samodzielnie dbają o porządek, w związku z tym uprasza się o zachowanie czystości w zajmowanych domkach i na terenie całego ośrodka. 

17. Gość ma obowiązek poinformować personel lub właścicieli Ośrodka o powstaniu ewentualnej szkody bądź zniszczeń. Za uszkodzenia mienia wyrządzone przez Gościa właściciele mają prawo do pobrania opłaty stosownej do wartości poniesionej szkody. 

18. Za prywatne rzeczy i mienie gości właściciele Ośrodka nie ponoszą żadnej odpowiedzialności. 
19. Parkowanie i postój samochodów jest możliwe wyłącznie w miejscach wyznaczonych do tego celu. Parking na terenie Ośrodka jest bezpłatny i niestrzeżony. 

20. Za pobyt Gości poza Ośrodkiem Wypoczynkowym „GŁĘBOKIE4” właściciele nie ponoszą żadnej odpowiedzialności. 

21. Osoby naruszające zasady powyższego regulaminu mogą być zobowiązane do natychmiastowego opuszczenia Ośrodka bez zwrotu poniesionych kosztów. 

22. Regulamin wchodzi w życie z dniem 01.05.2013 r.

 

Życzymy udanego wypoczynku!